Kompozitler

Tetric N-Line System Kit

Tetric N-Ceram anterior ve posterior restorasyonlar için şekillendirilebilir üniversal bir kompozittir ve Tetric N-Flow onun akıcı halidir.
Tetric N-Ceram Bulk Fill, posterior restorasyonlar için şekillendirilebilir 4 mm’lik bir kompozittir ve Tetric N-Flow Bulk Fill onun akıcı halidir.

daha fazla oku
Te-Econom Line

Te-Econom Line direct restoratif tedavi için koordine bir ürün sistemidir. Tek bileşenli total etch adeziv Te-Econom Bond, akışkan kompozit Te-Econom Flow ve şekillendirilebilir kompozit Te-Econom Plus’tan oluşur. Te-Econom Line, cazip bir fiyata klinik uygulamada kanıtlanmış Ivoclar Vivadent teknolojisi sunuyor.

daha fazla oku
Tetric N-Ceram

Tetric N-Ceram direkt restoratif uygulamalar için nano-optimize teknolojiye dayalı, ışıkla sertleşen, radyoopak nano-hibrid kompozittir.

daha fazla oku
Tetric N-Flow

etric N-Flow nano-optimize teknolojiye dayalı, ışıkla sertleşen, radyoopak akışkan kompozittir. Tetric N-Flow’un başarısı Tetric Flow’un 10 yıllık geleneksel ve klinik performansına dayanmaktadır.

daha fazla oku
Tetric N Ceram Bulk Fill

Tetric N-Ceram Bulk Fill her açıdan klasik kompozitlerle karşılaştırılabilecek kadar iyi estetik sonuçlar vermekte ve 4 mm’lik polimerizasyon derinliği patentli ışığa duyarlı reaksiyon başlatıcısı Ivocerin® sayesinde gerçekleşmektedir.

daha fazla oku
Tetric N-Flow Bulk Fill

Tetric N-Flow Bulk Fill, içerik olarak Tetric N-Ceram Bulk Fill ile aynı tabana dayanıyor. Materyal Class I ve Class II restorasyonlarda bulk-fill (hacimli dolgu) taban olarak kullanılıyor, kısa süreli ışık uygulamasıyla dört milimetre kalınlığa kadar olan tabakalar polimerize edilebiliyor.

daha fazla oku
Te-Econom Plus

Işıkla sertleşen,radyoopak, hibrid kompozit

daha fazla oku
IPS Empress Direct

IPS Empress Direct, anterior ve posterior dişlerdeki çürükleri doldurmak için oldukça estetik bir kompozittir. Beş farklı saydamlık seviyesinde mevcuttur.

daha fazla oku
IPS Empress Direct Color

IPS Empress Direct Color ile direkt ve endirekt restorasyonlar çok estetik ve doğal olarak karakterize edilebilir – Frontal ve posterior bölgede.

daha fazla oku
IPS Empress Direct Opaque

IPS Empress Direct Opaque, tamir işlemi gerektiren seramik ve kompozit kaplamaların açığa çıkmış metal yüzeylerini kapatmak için optimum uygunlukta bir materyaldir.

daha fazla oku
IPS Empress Direct Flow

IPS Empress Direct Flow, üç etki aşamasına sahip ışıkla sertleşen akışkan bir nano-hibrit kompozittir. Bu kompozit, anterior bölgede yüksek estetik restorasyonlar sağlamak için kullanılır. Bu özel akışkan materyaller, uygun şırıngalar içinde sunulmaktadır.

daha fazla oku
Tetric EvoCeram Bulk Fill

Tetric EvoCeram Bulk Fill; Bulk-tekniğinde uygulama için çok iyi şekillendirilebilen bir Nanohibrid kompozittir.

daha fazla oku
Tetric EvoFlow

Tetric EvoFlow, nano- optimize ve akıcı olup, Ivoclar Vivadent’in kompozit ürünlerinden Tetric Flow’un geliştirilmişidir.

daha fazla oku
Tetric EvoCeram

Tetric EvoCeram, Ivoclar Vivadent’in anterior ve posterior dişlere uygulanabilen üniversal kompozitidir.

daha fazla oku
size yardımcı olalım.

Uzmanlarımız tarafından ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında profesyonel destek ve bilgi almak için bize ulaşın: