Yapıştırma Malzemesi

Adeziv Yapıştırıcı
Variolink N

Variolink N, lityum disilikat, cam seramik ve kompozit rezin restorasyonları için dual ve ışıkla sertleşen simantasyon kompozitidir.

daha fazla oku
Variolink Esthetic

Variolink Esthetic zahmetli seramik ve kompozit restorasyonların kalıcı simantasyonu için estetik, ışık ve dual sertleştirmeli yapıştırıcı bir kompozittir.

daha fazla oku
Multilink N

Multilink N üniversal ya kompozit sistemi, metal, metal-seramik, tüm seramik ve kompozit reçine restorasyonlarının yapıştırıcı sementasyonu için uygundur.

daha fazla oku
Multilink Hybrid Abutment

Multilink Hybrid Abutment, kendi kendine polimerize olan bir simantasyon kompozitidir.

daha fazla oku
Multilink Automix

Multilink Automix, silikat- ve oksit seramiklerin (örn. IPS e.max), metal ve metal seramikler, kompozitler için adhzsif simantasyon sistemidir.

daha fazla oku
Heliosit Orthodontic

Heliosit Orthodontic; ortodontide kullanılan braketlerin (metal ve seramik) yapıştırılması için ışıkla sertleşen, çok şeffaf bir kompozittir.

daha fazla oku
Resin Simanı
SpeedCEM Plus

SpeedCEM Plus, performans ve kullanım kolaylığı için ideal bir kombinasyon sunar. Özel formülü sayesinde özellikle zirkonyumoksit ve metal-seramik restorasyonlar ve implant üzeri restorasyon simantasyonları için uygundur.

daha fazla oku
Multilink Speed

Multilink Speed, istendiğinde ışıkla da sertleştirilebilen kendinden adeziv, kendinden sertleşen rezin simandır.

daha fazla oku
Cam İyonomer Simanı
Vivaglass CEM PL

Vivaglass CEM PL; Metal ve metal destekli kaplama restorasyonların ve çok dirençli ful seramik seramik restorasyonların konvansiyonel simantasyonunda kullanılan estetik cam ionomer simanıdır.

daha fazla oku
Primerler
Monobond N

Primer, kullanıcıların üç farklı fonksiyonel metakrilatı, silan metakrilat, fosforik metakrilat ve sülfid metakrilatı birleştirdiği için, diş restorasyon malzemelerine güçlü ve dayanıklı bir bağ elde etmelerini sağlar.

daha fazla oku
Monobond Plus

Üç farklı fonksiyonel Metakrilat – Silanmetakrilat, Fosfor asidi metakrilat ve Sülfitmetakrilat sayesinde Monobond Plus ile tüm restorasyon materyallerinin üstünde güçlü ve sürekli bir bağlantı elde edilir.

daha fazla oku
Monobond Etch & Prime

Monobond Etch & Prime cam seramik yüzeylerin tek bir adımda hem asitleyip hem de primerlemenizi sağlayan dünyadaki ilk tek bileşenli seramik primeridir.

daha fazla oku
Aksesuarlar
Liquid Strip

Kompozit veya seramik restorasyonların yerleştirilmesi sırasında kompozitlerde oksijen inhibisyon tabakasının önlenmesi için Gliserin -jeli.

daha fazla oku
Ivoclean

Ivoclean; Provadan sonra protetik restorasyonların yapışma yüzeylerine uygulanan, etkili ve üniversal bir temizleme patıdır.

daha fazla oku
size yardımcı olalım.

Uzmanlarımız tarafından ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında profesyonel destek ve bilgi almak için bize ulaşın: