Ivoclar Vivadent Klinik

Adeziv Yapıştırıcı

Variolink N

Variolink N, lityum disilikat, cam seramik ve kompozit rezin restorasyonları için dual ve ışıkla sertleşen simantasyon kompozitidir.

daha fazla oku
Variolink Esthetic

Variolink Esthetic zahmetli seramik ve kompozit restorasyonların kalıcı simantasyonu için estetik, ışık ve dual sertleştirmeli yapıştırıcı bir kompozittir.

daha fazla oku
Multilink N

Multilink N üniversal ya kompozit sistemi, metal, metal-seramik, tüm seramik ve kompozit reçine restorasyonlarının yapıştırıcı sementasyonu için uygundur.

daha fazla oku
Multilink Hybrid Abutment

Multilink Hybrid Abutment, kendi kendine polimerize olan bir simantasyon kompozitidir.

daha fazla oku
Multilink Automix

Multilink Automix, silikat- ve oksit seramiklerin (örn. IPS e.max), metal ve metal seramikler, kompozitler için adhzsif simantasyon sistemidir.

daha fazla oku
Liquid Strip

Kompozit veya seramik restorasyonların yerleştirilmesi sırasında kompozitlerde oksijen inhibisyon tabakasının önlenmesi için Gliserin -jeli.

daha fazla oku
Ivoclean

Ivoclean; Provadan sonra protetik restorasyonların yapışma yüzeylerine uygulanan, etkili ve üniversal bir temizleme patıdır.

daha fazla oku

Kompozitler

Tetric N-Flow

Tetric N-Flow nano-optimize teknolojiye dayalı, ışıkla sertleşen, radyoopak akışkan kompozittir.

daha fazla oku
Tetric N-Ceram

Tetric N-Ceram direkt restoratif uygulamalar için nano-optimize teknolojiye dayalı, ışıkla sertleşen, radyoopak nano-hibrid kompozittir.

daha fazla oku
Tetric EvoCeram Bulk Fill

Tetric EvoCeram Bulk Fill; Bulk-tekniğinde uygulama için çok iyi şekillendirilebilen bir Nanohibrid kompozittir.

daha fazla oku
Tetric EvoFlow

Tetric EvoFlow, nano- optimize ve akıcı olup, Ivoclar Vivadent’in kompozit ürünlerinden Tetric Flow’un geliştirilmişidir.

daha fazla oku
Tetric EvoCeram

Tetric EvoCeram, Ivoclar Vivadent’in anterior ve posterior dişlere uygulanabilen üniversal kompozitidir.

daha fazla oku
Te-Econom Plus

Işıkla sertleşen,radyoopak, hibrid kompozit

daha fazla oku
IPS Empress Direct Opaque

IPS Empress Direct Opaque, tamir işlemi gerektiren seramik ve kompozit kaplamaların açığa çıkmış metal yüzeylerini kapatmak için optimum uygunlukta bir materyaldir.

daha fazla oku
IPS Empress Direct Color

IPS Empress Direct Color ile direkt ve endirekt restorasyonlar çok estetik ve doğal olarak karakterize edilebilir – Frontal ve posterior bölgede.

daha fazla oku
IPS Empress Direct

IPS Empress Direct, anterior ve posterior dişlerdeki çürükleri doldurmak için oldukça estetik bir kompozittir. Beş farklı saydamlık seviyesinde mevcuttur.

daha fazla oku

Klinik Aksesuar

OptraDam Plus

OptraDam Plus, esnek ve anatomik bir şekle sahip üç boyutlu rubber dam’ dir. OptraDam Plus bulaşıcı bir hastalığın yayılmasını kontrol etmek için kullanılır ve etkili bir izolasyon ortamı yaratır.

daha fazla oku
OptraGate

OptraGate lateks içermeyen bir dudak ve yanak retraktörüdür. Eşsiz bükülebilirliği ve esnekliği sayesinde, hasta ağzına yerleştirilmesini kolaylaştırır ve hastaların ağızlarını açık tutmasına yardımcı olur.

daha fazla oku
Optrasculpt Pad

OptraSculpt, kompozit restorasyonlara verimli şekil verilmesinde kullanılan modelaj enstrumanıdır.

daha fazla oku

Ekipman

Adezivler

Total Etch

Total Etch %37’lik fosforik asit etching jelidir. Fissür örtücü, direkt kompozit dolgu ve laboratuar bitimli ful seramik restorasyonların veya kompozitlerin adeziv simantasyonu kapsamında mine etchingi(asitlenmesi) ve dentinin hazırlanması için kullanılır.

daha fazla oku
Adhese Universal

Adhese Universal, direct ve indirekt yapıştırma ve tüm bonding prosedürleri için tek bileşenli, ışıkla polimerize olan bir adeziv’dir. Yenilikçi VivaPen’deki mevcut olan tek üniversal yapıştırma maddesidir.

daha fazla oku
Tetric N-Bond Universal

Tetric N-Bond Universal, direkt ve indirekt restorasyonlar için,her türlü asitleme tekniğine uyumlu, tek bileşenli ışıkla polimerize olan bir bondingdir.

daha fazla oku

Resin Simanı

Kompomerler

Endodonti

Cam İyonomer Siman

VivaglassCEM PL

Vivaglass CEM PL; Metal ve metal destekli kaplama restorasyonların ve çok dirençli ful seramik seramik restorasyonların konvansiyonel simantasyonunda kullanılan estetik cam ionomer simanıdır.

daha fazla oku

Alkasit

Cention N

Cention N yüksek bükülme direnciyle birlikte diş renginde estetik sunar. Yeni dolgu materyali Alkasitler materyal grubuna dahildir.

daha fazla oku

Koruma & Bakım

Ölçü Maddeleri

Virtual CADbite Registration

Virtual CADbite Registration taranabilir özelliktedir ve CAD/CAM teknolojisinde verilerin optik olarak listelenmesi için kullanılabilir.

daha fazla oku

Primerler

Monobond Plus

Üç farklı fonksiyonel Metakrilat – Silanmetakrilat, Fosfor asidi metakrilat ve Sülfitmetakrilat sayesinde Monobond Plus ile tüm restorasyon materyallerinin üstünde güçlü ve sürekli bir bağlantı elde edilir.

daha fazla oku
Monobond Etch & Prime

Monobond Etch & Prime cam seramik yüzeylerin tek bir adımda hem asitleyip hem de primerlemenizi sağlayan dünyadaki ilk tek bileşenli seramik primeridir.

daha fazla oku
size yardımcı olalım.

Uzmanlarımız tarafından ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında profesyonel destek ve bilgi almak için bize ulaşın: