Ivoclar Vivadent Klinik

Adezivler
Total Etch

Total Etch %37’lik fosforik asit etching jelidir. Fissür örtücü, direkt kompozit dolgu ve laboratuar bitimli ful seramik restorasyonların veya kompozitlerin adeziv simantasyonu kapsamında mine etchingi(asitlenmesi) ve dentinin hazırlanması için kullanılır.

daha fazla oku
Adhese Universal

Adhese Universal, direct ve indirekt yapıştırma ve tüm bonding prosedürleri için tek bileşenli, ışıkla polimerize olan bir adeziv’dir. Yenilikçi VivaPen’deki mevcut olan tek üniversal yapıştırma maddesidir.

daha fazla oku
Tetric N-Bond Universal

Tetric N-Bond Universal, direkt ve indirekt restorasyonlar için,her türlü asitleme tekniğine uyumlu, tek bileşenli ışıkla polimerize olan bir bondingdir.

daha fazla oku
Adeziv Yapıştırıcı
Variolink N

Variolink N, lityum disilikat, cam seramik ve kompozit rezin restorasyonları için dual ve ışıkla sertleşen simantasyon kompozitidir.

daha fazla oku
Variolink Esthetic

Variolink Esthetic zahmetli seramik ve kompozit restorasyonların kalıcı simantasyonu için estetik, ışık ve dual sertleştirmeli yapıştırıcı bir kompozittir.

daha fazla oku
Multilink N

Multilink N üniversal ya kompozit sistemi, metal, metal-seramik, tüm seramik ve kompozit reçine restorasyonlarının yapıştırıcı sementasyonu için uygundur.

daha fazla oku
Multilink Hybrid Abutment

Multilink Hybrid Abutment, kendi kendine polimerize olan bir simantasyon kompozitidir.

daha fazla oku
Multilink Automix

Multilink Automix, silikat- ve oksit seramiklerin (örn. IPS e.max), metal ve metal seramikler, kompozitler için adhzsif simantasyon sistemidir.

daha fazla oku
Heliosit Orthodontic

Heliosit Orthodontic; ortodontide kullanılan braketlerin (metal ve seramik) yapıştırılması için ışıkla sertleşen, çok şeffaf bir kompozittir.

daha fazla oku
Kompozitler
Tetric N-Line System Kit

Tetric N-Ceram anterior ve posterior restorasyonlar için şekillendirilebilir üniversal bir kompozittir ve Tetric N-Flow onun akıcı halidir.
Tetric N-Ceram Bulk Fill, posterior restorasyonlar için şekillendirilebilir 4 mm’lik bir kompozittir ve Tetric N-Flow Bulk Fill onun akıcı halidir.

daha fazla oku
Te-Econom Line

Te-Econom Line direct restoratif tedavi için koordine bir ürün sistemidir. Tek bileşenli total etch adeziv Te-Econom Bond, akışkan kompozit Te-Econom Flow ve şekillendirilebilir kompozit Te-Econom Plus’tan oluşur. Te-Econom Line, cazip bir fiyata klinik uygulamada kanıtlanmış Ivoclar Vivadent teknolojisi sunuyor.

daha fazla oku
Tetric N-Ceram

Tetric N-Ceram direkt restoratif uygulamalar için nano-optimize teknolojiye dayalı, ışıkla sertleşen, radyoopak nano-hibrid kompozittir.

daha fazla oku
Tetric N-Flow

etric N-Flow nano-optimize teknolojiye dayalı, ışıkla sertleşen, radyoopak akışkan kompozittir. Tetric N-Flow’un başarısı Tetric Flow’un 10 yıllık geleneksel ve klinik performansına dayanmaktadır.

daha fazla oku
Tetric N Ceram Bulk Fill

Tetric N-Ceram Bulk Fill her açıdan klasik kompozitlerle karşılaştırılabilecek kadar iyi estetik sonuçlar vermekte ve 4 mm’lik polimerizasyon derinliği patentli ışığa duyarlı reaksiyon başlatıcısı Ivocerin® sayesinde gerçekleşmektedir.

daha fazla oku
Tetric N-Flow Bulk Fill

Tetric N-Flow Bulk Fill, içerik olarak Tetric N-Ceram Bulk Fill ile aynı tabana dayanıyor. Materyal Class I ve Class II restorasyonlarda bulk-fill (hacimli dolgu) taban olarak kullanılıyor, kısa süreli ışık uygulamasıyla dört milimetre kalınlığa kadar olan tabakalar polimerize edilebiliyor.

daha fazla oku
Te-Econom Plus

Işıkla sertleşen,radyoopak, hibrid kompozit

daha fazla oku
IPS Empress Direct

IPS Empress Direct, anterior ve posterior dişlerdeki çürükleri doldurmak için oldukça estetik bir kompozittir. Beş farklı saydamlık seviyesinde mevcuttur.

daha fazla oku
IPS Empress Direct Color

IPS Empress Direct Color ile direkt ve endirekt restorasyonlar çok estetik ve doğal olarak karakterize edilebilir – Frontal ve posterior bölgede.

daha fazla oku
IPS Empress Direct Opaque

IPS Empress Direct Opaque, tamir işlemi gerektiren seramik ve kompozit kaplamaların açığa çıkmış metal yüzeylerini kapatmak için optimum uygunlukta bir materyaldir.

daha fazla oku
IPS Empress Direct Flow

IPS Empress Direct Flow, üç etki aşamasına sahip ışıkla sertleşen akışkan bir nano-hibrit kompozittir. Bu kompozit, anterior bölgede yüksek estetik restorasyonlar sağlamak için kullanılır. Bu özel akışkan materyaller, uygun şırıngalar içinde sunulmaktadır.

daha fazla oku
Tetric EvoCeram Bulk Fill

Tetric EvoCeram Bulk Fill; Bulk-tekniğinde uygulama için çok iyi şekillendirilebilen bir Nanohibrid kompozittir.

daha fazla oku
Tetric EvoFlow

Tetric EvoFlow, nano- optimize ve akıcı olup, Ivoclar Vivadent’in kompozit ürünlerinden Tetric Flow’un geliştirilmişidir.

daha fazla oku
Tetric EvoCeram

Tetric EvoCeram, Ivoclar Vivadent’in anterior ve posterior dişlere uygulanabilen üniversal kompozitidir.

daha fazla oku
İzolasyon
OptraDam Plus

OptraDam Plus, esnek ve anatomik bir şekle sahip üç boyutlu rubber dam’ dir. OptraDam Plus bulaşıcı bir hastalığın yayılmasını kontrol etmek için kullanılır ve etkili bir izolasyon ortamı yaratır.

daha fazla oku
OptraGate

OptraGate lateks içermeyen bir dudak ve yanak retraktörüdür. Eşsiz bükülebilirliği ve esnekliği sayesinde, hasta ağzına yerleştirilmesini kolaylaştırır ve hastaların ağızlarını açık tutmasına yardımcı olur.

daha fazla oku
Klinik Aksesuar / Enstrümanlar
Optrasculpt Pad

OptraSculpt, kompozit restorasyonlara verimli şekil verilmesinde kullanılan modelaj enstrumanıdır.

daha fazla oku
OptraStick

Bu uygulama çubukları ile farklı materyallerden yapılmış indirekt restorasyonlar veya küçük parçaların taşınması ve uygulanacak yere doğru olarak yerleştirilmesi mümkündür.

daha fazla oku
OptraGloss

OptraGloss, ağız dışı (ekstraoral) ve ağız içi (intraoral) kullanım için universal bir polisaj sistemidir. Kompozit resin ve seramik diş restorasyonlarının yüksek parlak cilası için uygundur.

daha fazla oku
OptraPol

OptraPol, polisaj sistemi micro-fine elmas kristalleri ile doludur. Özellikle tüm yaygın kompozit restorasyon türlerinin polisajı için uygundurlar. Restorasyonlar, tek bir işlemle birkaç saniye içerisinde yüksek parlaklığa getirilir.

daha fazla oku
OptraFine

OptraFine, seramik materyalleri için çok randımanlı elmas – polisaj sistemidir, çok etkin olup mükemmel cila sonuçları verir.

daha fazla oku
Primerler
Monobond N

Primer, kullanıcıların üç farklı fonksiyonel metakrilatı, silan metakrilat, fosforik metakrilat ve sülfid metakrilatı birleştirdiği için, diş restorasyon malzemelerine güçlü ve dayanıklı bir bağ elde etmelerini sağlar.

daha fazla oku
Monobond Plus

Üç farklı fonksiyonel Metakrilat – Silanmetakrilat, Fosfor asidi metakrilat ve Sülfitmetakrilat sayesinde Monobond Plus ile tüm restorasyon materyallerinin üstünde güçlü ve sürekli bir bağlantı elde edilir.

daha fazla oku
Monobond Etch & Prime

Monobond Etch & Prime cam seramik yüzeylerin tek bir adımda hem asitleyip hem de primerlemenizi sağlayan dünyadaki ilk tek bileşenli seramik primeridir.

daha fazla oku
Ekipman
Bluephase Meter II

Bluephase Meter II, her tür polimerizasyon lambasının ışık yoğunluğunun hızlı ve kolay bir şekilde ölçebilmesi için hassas bir dental radyometredir.

daha fazla oku
BluePhase PowerCure

Bu otomatik destek sistemi, güvenilir ışıklama sonuçları elde etmenize yardımcı olur. Polimerizasyon ışığı, ışıkla polimerizasyon prosedürü sırasında el aletinin hareketini otomatik olarak algılar. Titreşerek kullanıcıyı hatalı çalışma konusunda uyarır ve gerekirse pozlama süresini otomatik olarak yüzde 10 uzatır.

daha fazla oku
Bluephase N

Tüm dalgaboyu aralığını kapsayarak, 1200 mW//cm2 ışık yoğunluğuyla LED ışıklı dolgu cihazı Bluephase N en yüksek standartları belirliyor. Bir çok yeni özelliği sayesinde, Bluephase N günlük klinik uygulamaların tüm gerekliliklerini yerine getiriyor.

daha fazla oku
Bluephase Style

Bluephase Style, ergonomik bir görev üstlenmiştir. Kullanımı kanıtlanmış Bluephase teknolojisi temeline dayandığından, bunun iyileştirilmiş özelliklerini içerir.

daha fazla oku
Kompomer
Endodonti
Cam İyonomer Siman
Vivaglass CEM PL

Vivaglass CEM PL; Metal ve metal destekli kaplama restorasyonların ve çok dirençli ful seramik seramik restorasyonların konvansiyonel simantasyonunda kullanılan estetik cam ionomer simanıdır.

daha fazla oku
Alkasit
Cention N

Cention N yüksek bükülme direnciyle birlikte diş renginde estetik sunar. Yeni dolgu materyali Alkasitler materyal grubuna dahildir.

daha fazla oku
Koruma & Bakım
Ölçü Maddeleri
Virtual CADbite Registration

Virtual CADbite Registration taranabilir özelliktedir ve CAD/CAM teknolojisinde verilerin optik olarak listelenmesi için kullanılabilir.

daha fazla oku
size yardımcı olalım.

Uzmanlarımız tarafından ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında profesyonel destek ve bilgi almak için bize ulaşın: